Kategoria: Konkursy

„Jaki Jest Twój Biegun?”

Trwa Ogólnopolski Konkurs Artystyczny „Jaki Jest Twój Biegun?” realizowany w ramach programu Life Plan. Jest to rozwojowy program mentorski, którego głównym beneficjentem jest młodzież w trudnej sytuacji życiowej w wieku 12-16 lat (m.in. pochodząca z domów dziecka, ubogich rodzin lub niepełnosprawna).
Prace konkursowe można przekazywać do 4 kwietnia 2018 roku.

VI Międzyszkolny Turniej Logopedyczny „Szumiące zabawy”- rekrutacja zakończona

ikona-swierszcz-80

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Gdańsku oraz Szkoła Podstawowa nr 49 w Gdańsku zapraszają chętnych uczniów do udziału w VI Międzyszkolnym Turnieju Logopedycznym „Szumiące zabawy” 16 marca 2018 r. o godz. 10.00, w sali nr 319.

Laureaci XV Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Z biegiem Wisły”

obrazek_konkurs_mini

XV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Z biegiem Wisły” odbył się 23 listopada 2017 r. w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Gdańsku, al. Gen. J. Hallera 14, o godz. 9.30 w sali nr 318. Organizatorami konkursu, adresowanego do uczniów ze szkół podstawowych, były Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Gdańsku oraz Szkoła Podstawowa nr 60 w Gdańsku.

Pomorska Liga Zadaniowa Zdolni z Pomorza

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku zaprasza chętnych do udziału w Pomorskiej Lidze Zadaniowej Zdolni z Pomorza. W ubiegłym roku aż dwa tysiące uczniów gimnazjów oraz siódmych klas szkół podstawowych, uczniów szkół ponadgimnazjalnych wzięło udział w zmaganiach konkursowych.
Konkurs organizowany jest oddzielnie dla przedmiotów: fizyka, informatyka, matematyka, biologia, chemia oraz przedmiotów rozwijających kompetencje społeczne.