Kategoria: Konkursy

Konkurs

Pomorska Biblioteka Pedagogiczna w Gdańsku oraz Szkoła Podstawowa nr 60 w Gdańsku zapraszają uczniów szkół podstawowych do udziału w XVIII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim pt. OPOWIEŚCI GDAŃSKIEGO NEPTUNA.

„Zainwestuj w naszą planetę” – konkurs na plakat cyfrowy

Chcąc uczcić Ogólnoświatowy Dzień Ziemi, który co roku obchodzimy 22 kwietnia, zapraszamy uczniów z terenu województwa pomorskiego do udziału w konkursie pod patronatem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku oraz portalu Wybrzeże24.pl.

GRATULACJE DLA UCZESTNIKÓW KONKURSÓW „Siostro, bracie – o zdrowie dbacie?” OD CZŁONKA ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO PANA JÓZEFA SARNOWSKIEGO

Mamy ogromną przyjemność przekazać Państwu słowa gratulacji i podziękowań złożone laureatom i uczestnikom konkursów „Siostro, bracie – o zdrowie dbacie?” przez Członka Zarządu Województwa Pomorskiego p. Józefa Sarnowskiego.

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny dla Młodzieży „Wiersze Michała Kajki zamknięte w kadrze”.

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie fotograficznym uczniów klas VI – VIII szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Akcja konkursowa „Siostro, bracie – o zdrowie dbacie?”

Zapraszamy uczniów wszystkich poziomów nauczania w placówkach oświatowych województwa pomorskiego do udziału w akcji konkursowej – „Siostro, bracie – o zdrowie dbacie?”. Konkursom patronuje Marszałek Województwa Pomorskiego.
Przedłużamy termin nadsyłania prac do 16 marca.

Trzecia edycja konkursu Learn&Fly – rekrutacja

Fundacja Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu „Dolina Lotnicza” zaprasza do udziału w trzeciej edycji zawodów Learn&Fly, skierowanych do uczniów szkół ponadpodstawowych.

Konkurs „Nauczyciel Pomorza” rozstrzygnięty

Po raz szósty odbyła się uroczysta gala Konkursu „Nauczyciel Pomorza”, za przeprowadzenie którego odpowiedzialna jest Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Gdańsku.

VI edycja Konkursu Marszałka Województwa Pomorskiego „Nauczyciel Pomorza”

Grupę finalistów i wyróżnionych w tegorocznej edycji Konkursu poznamy jesienią podczas uroczystości nadania tytułu „Nauczyciel Pomorza Roku 2021″.

VII Pomorski Konkurs Literacki dla Nauczycieli

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Pomorskiego Konkursu Literackiego dla Nauczycieli.

Nabór do Nagrody im. prof. Romana Czerneckiego dla autorów publikacji o edukacji

Celem konkursu jest docenienie i upowszechnienie wartościowych prac, które odpowiadają na aktualne wyzwania, przed którymi stoi polski system edukacji.