Mówią o nas

Podziękowanie od Fundacji Zaczytani org. za udział w akcji Wielka Zbiórka Książek 2018

Podziękowanie-Zbiórka 2018

Gratulacje z okazji 70-lecia PBW

Dyplom dla PBW w Gdańsku za udział w wydarzeniu „Noc Bibliotek”2016

nocbibliotek2016

 Wyróżnienie dla PBW w Gdańsku od IBUK Libra w ramach akcji „Promocja e-czytelnictwa w bibliotece”

4747759_statuetka

 

Gratulacje z okazji 65-lecia PBW

Podziękowanie od Oddziału Wojewódzkiego Polskiego Związku Esperantystów w Gdańsku

esperanto-podziekowania

Honorowa odznaka Przyjaciela Osób z Autyzmem dla PBW w Gdańsku

honorowa-odznaka3 grudnia 2013 r. dyrektor Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Gdańsku Małgorzata Kłos , wicedyrektor placówki – Hanna Pacholska oraz nasza koleżanka Beata Korpyta uczestniczyły w corocznym uroczystym spotkaniu z okazji „Tygodnia Osób z Autyzmem”, zorganizowanym przez Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym oraz Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku.

Obok prezentacji filmu, dotyczącego budowy modelowego domu dla dorosłych osób z autyzmem – Wspólnoty Domowej, koncertu Kwartetu Smyczkowego Baltic, multimedialnej wystawy prac i kiermaszu wyrobów uczniów Specjalnego Ośrodka Rewalidacyjno -Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem oraz uczestników Centrów dla Dorosłych Osób z Autyzmem, ważnym elementem wydarzenia było wyróżnienie osób i instytucji szczególnie przyjaznych osobom autystycznym.

Mamy zaszczyt poinformować, że Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Gdańsku znalazła się w gronie osób i instytucji odznaczonych tytułem Przyjaciela Osób z Autyzmem.

To duże wyróżnienie dla naszej biblioteki. Dziękujemy Stowarzyszeniu Pomocy Osobom Autystycznym, które doceniło PBW w Gdańsku za „aktywne włączenie się w program aktywizacji zawodowej dla osób ze spektrum autyzmu, za zaangażowanie i kompetencję w organizowaniu staży rehabilitacyjnych oraz za przyczynienie się do przełamywanie stereotypów dotyczących osób z autyzmem”.

medal-spoa-2013

Podziękowanie dla dyrekcji oraz pracowników PBW w Gdańsku

Podziękowanie, które otrzymaliśmy od Stowarzyszenia Pomocy Osobom Autystycznym w Gdańsku za pomoc w organizacji staży rehabilitacyjnych dla uczestników realizowanego przez Stowarzyszenie projektu „Wsparcie Osób z Autyzmem II”.

podziekowanie-spoa

Kliknij by powiększyć.