Zdolni z Pomorza – konferencja

Szukasz nowych wyzwań? Masz zdolności organizacyjne i nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych? Pragniesz współtworzyć projekt „Zdolni z Pomorza” i sprawdzić się w nowej roli jako organizator? Dołącz do komitetu organizacyjnego konferencji uczniowskiej, która odbędzie się pod koniec roku. Gwarantowane pozytywne emocje, zastrzyk praktycznych umiejętności i poczucie satysfakcji, że tworzy się fantastyczne wydarzenie…

Serdecznie zachęcamy nauczycieli do zgłaszania zespołów uczniowskich. Prosimy o podanie danych kontaktowych, nazwiska opiekuna oraz dziedziny, którą koordynować będzie zgłoszona grupa.
Dziękujemy za zgłoszenie trzech zespołów. Czekamy jeszcze na cztery kolejne grupy uczniów wraz z nauczycielami, którzy odpowiadać będą za chemię, fizykę, informatykę i matematykę.
Uczniowie z tych grup będą koordynować przygotowania do konferencji w jednym z obszarów: chemia, fizyka, informatyka, matematyka. Pedagog wraz z uczniami odpowiadać będzie za zorganizowanie części poświęconej konkretnej dyscyplinie, akceptację abstraktów oraz opiekę nad panelami dyskusyjnymi podczas konferencji.

http://www.zdolnizpomorza.pomorskie.eu/index.aspx

nagłówek-listownika-kolor